FACEBOOK INSTAGRAM LINKEDIN PATREON BUYMECOFFEE
FACEBOOK INSTAGRAM LINKEDIN PATREON BUYMECOFFEE

Pirmasis žurnalo numeris!

2020-03-11

Žmonės. Tai dažniausiai skambantis atsakymas į klausimą, koks yra didžiausias kelionių teikiamas turtas. Žmonių dėka šalys, kartais atšiaurios ir nepasiruošusios priimti keliautojų, atsiskleidžia įdomiausiomis spalvomis ir palieka didžiausią įspūdį. Kelionėse užkalbinti nepažįstamieji praskaidrina dieną, o kartais pakeičia gyvenimą. Tolimose šalyse sutikti žmonės įkvepia ir savo pavyzdžiais parodo, kad viskas įmanoma, net ir keliauti pėstute aplink pasaulį sulaukus septyniasdešimties.

Žmonių dėka atsirado ir kelionių projektas „LĖTAI apie pasaulį“. Todėl pirmasis elektroninio žurnalo numeris yra apie žmones. Jame pasakojame apie tolimų šalių gentis ir jų gyvenimo būdą, ieškome mūsų visų bendros pramotės Afrikoje ir dairomės po akmens amžiaus Lietuvą, kaitinamės po Havanos saule, bandome įminti San Francisko paslaptis ir išnarplioti Šiaurės Makedonijos identitetą ir konfliktus.

Kiekviename tekste vienaip ar kitaip kalbame apie žmones ir jų patirtis. Žengti pirmą žingsnį, kaip ir užkalbinti nepažįstamąjį, dažnai nedrąsu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

„LĖTAI apie pasaulį“ naujienlaiškis

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę jūsų pašto dėžutę pasieks minimalistinis laiškas nuo „LĖTAI apie pasaulį“ komandos. Jame pasidalinsime naujausiu tinklalaidės pokalbiu, įkvepiančia citata ir ištrauka iš naujausio žurnalo numerio.