FACEBOOK INSTAGRAM LINKEDIN PATREON BUYMECOFFEE
FACEBOOK INSTAGRAM LINKEDIN PATREON BUYMECOFFEE

Naujas pavasario numeris

2021-03-02
Pavasario numeris pasipuošė „kosminiu“ viršeliu – taip, kaip įsivaizduojame keliaujančias, kuriančias, atrandančias, o kartais nesuprastas moteris, apie kurias norėjome papasakoti šiame žurnalo numeryje.
Labai džiaugiamės prie žurnalo komandos prisidėjusia Brigita Almaz ir jos labai įdomiu pokalbiu su kino režisiere Lina Lyte Plioplyte. Kaip ji sako, galinga moteris būna visada ir visur. Dar vienas išskirtinis interviu – su „Black Mamba“, kitaip tariant, gamtos reindžerėmis iš Pietų Afrikos respublikos, kurį paruošė Astra Petkūnaitė. Šis vien tik iš moterų sudarytas būrys kovoja su brakonieriais. Su nauja istorija grįžta ir Vladas Liepuonius, bandantis suprasti Balkanų moterų pasitelkiamus simbolius šalies istorijai ir savo asmeniniam skausmui įprasminti.
Papasakojome ir dvi įkvepiančias istorijas iš praeities. Apalačų tako rekordininkės Emmos Gatewood gyvenimas iš dabartinės perspektyvos atrodo be išeities, tačiau dar labiau stebina jos valios tvirtumas. Sutikite, ne kiekvienas iš mūsų gali taip paprastai pakilti nuo sofos ir įveikti daugiau nei trijų tūkstančių kilometrų ilgio taką… tris kartus. O štai Marija Gimbutienė, kurios 100-ąsias gimimo metines minime, ir jos civilizacijos teorija, rodos, atrandama tik dabar.
Visus pavasario numerio tekstus rasite atsivertę žurnalą. Kviečiame skirti jam laiko, susikurti jaukią erdvę ir mėgautis pažintimi su išskirtinėmis asmenybėmis. Galbūt šių istorijų ir trūko tam, kad žengtumėte tą nedidelį žingsnį savo svajonės link. Tai nebūtinai – pasivaikščiojimas atvirame kosmose. Tai gali būti ir kavos puodelis tyliame kambaryje. Visos svajonės yra svarbios ir verta dėl jų pasistengti.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

„LĖTAI apie pasaulį“ naujienlaiškis

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę jūsų pašto dėžutę pasieks minimalistinis laiškas nuo „LĖTAI apie pasaulį“ komandos. Jame pasidalinsime naujausiu tinklalaidės pokalbiu, įkvepiančia citata ir ištrauka iš naujausio žurnalo numerio.