FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE

APIE MUS

„LĖTAI apie pasaulį“ yra mūsų, Dalios Smagurauskaitės ir Astros Petkūnaitės, kelionių projektas, kuriame pasakojame istorijas apie vietas ir žmones, raginame į pasaulį pažiūrėti lėčiau, giliau ir spalvingiau.

Būtinų aplankyti vietų, must ir top sąrašų chaose norime priminti, kad kelionės yra ne tik prie šalies pavadinimo padėta varnelė ar žemėlapyje prie miesto įsmeigta adatėlė, bet ir pažinimo malonumas, žmonės, istorijos.

„LĖTAI apie pasaulį“ rasite elektroninį kelionių žurnalą, pasirodysiantį keturis kartus per metus, ir kelioniškų pokalbių tinklalaidę, kurios klausytis galėsite kiekvieną ketvirtadienį.

Galite mūsų kuriamą turinį paremti „Patreon“ platformoje – net ir 1 euras per mėnesį, skirtas projektui, padės papasakoti dar daugiau įdomių ir įkvepiančių istorijų.

 

SUSIPAŽINKIME!

DALIA SMAGURAUSKAITĖ, ŽURNALISTĖ IR TRIJŲ KNYGŲ AUTORĖ, KELIONIŲ, MIŠKO IR ISTORIJŲ MYLĖTOJA, SU LAŠELIU ITALIJOS ŠIRDYJE IR NAMUOSE.

„Elektroninio pašto dėžutėje beveik visada turiu kelionės bilietą, o galvoje daugybę idėjų ne tik kur nukeliauti, bet ir kokią istoriją apie vietas ar žmones papasakoti, ką pakalbinti, kuo pasidalinti. Buvo teisus Nobelio literatūros premijos laureatas portugalas José Saramago rašydamas, kad kelionė niekada nesibaigia. Keliaujame ne tik po tolimas šalis, bet ir po gimtąjį miestą, po save. Todėl tikiu, kad naujas mūsų su Astra projektas taps ta erdve, kurioje rasite įkvepiančių istorijų ir vaizdų apie mus supantį pasaulį ir žmones“, – žada Dalia. 

 

 

ASTRA PETKŪNAITĖ – KELIONIŲ VADOVĖ, ŽURNALISTĖ IR TINKLARAŠČIO „ASTRAVELAND“ KŪRĖJA.

„Pirmiausia į mano gyvenimą atėjo meilė žodžiui, o tik paskui kelionėms. Nuo penktos klasės žinojau, kad noriu būti žurnaliste, tačiau apie kelionių vadovės darbą net nesugalvojau svajoti. Tačiau Visata turi savo būdų parodyti mums kelią, jei pasukame ne ten, kur žvaigždės mums lėmė. Tad skaičiuodama septintus kelionių vadovės darbo metus, į savo gyvenimą įsileidau projektą „LĖTAI apie pasaulį“.

Buvau pavargusi nuo greito vartojimo straipsnių ir žinučių apie gražiausius paplūdimius Azijoje, pigiausius restoranus Bankoke ar 10 būdų sutaupyti perkant lėktuvo bilietus. Jaučiau, kad lieka labai daug nepasakyta ir nepaklausta apie tikrąjį pasaulį, jo žmones ir mūsų patirtis keliaujant. Todėl labai džiaugiuosi, kad nuo šiol turėsime erdvę, kurioje su Dalia kalbėsime apie tai, kas, tikiu, rūpi ne tik mums“, – kviečia Astra.

PRISIDĖK PRIE TURINIO KŪRIMO

„LĖTAI apie pasaulį“ rasite elektroninį kelionių žurnalą ir kelioniškų pokalbių tinklalaidę. Mūsų kuriamą turinį galite paremti „Patreon“ platformoje – net ir 1 euras per mėnesį, skirtas projektui, padės papasakoti dar daugiau įdomių ir įkvepiančių istorijų. Jūsų padedamos galėsime atsilyginti ir žmonėms, kurie dabar skiria laiko ir pastangų projekto įgyvendinimui negaudami finansinio atlygio.